<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ
ΑΡΤΟΤΙΝΑ ΔΩΡΙΔΟΣ ΝΟΜΟΥ- ΦΩΚΙΔΑΣ.
‘Από τόπο.. σε τόπο’, αυτή την Κυριακή 7 Φεβρουαρίου 2021 στις 12:00 το μεσημέρι στην Βουλή tv (και σ’ επανάληψη στις 00:30 μετά τα μεσάνυκτα), το σπάνιο αφιέρωμα στην Ιστορική Αρτοτίνα Δωρίδος και στους Ήρωες- οπλαρχηγούς της Επανάστασης του 21’, που κατάγονται από εκεί!! Συμμετέχουν: Θανάσης Βόττας, Αγγελική Ζάχαρη, Μίλτος Αλαφροπάτης και η χορευτική ομάδα της Παναγιώτας Δάβουλου!! ‘Από τόπο.. σε τόπο’ προβάλλουμε την Πατρίδα μας, διασώζουμε τα ήθη και τα έθιμά μας.
Αρχισυνταξία- λαογραφική έρευνα- παρουσίαση: Χρήστος Μυλωνάς.
Σκηνοθεσία: Σπύρος Λαμπρόπουλος.
Εκτέλεση παραγωγής: Παναγιώτης Κακαβιάς.
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145092147_4057592114258988_4415240797335245485_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/145092147_4057592114258988_4415240797335245485_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_eui2=AeFsm1fK8zzoEwK7jrZVmOHbawraJtzKdwlrCtom3Mp3CWCoa_ExEloFssXy_B_9jJk&_nc_ohc=nd_p8pYAdKIAX9oDHRe&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=9bde0e707535cc3a823edc5a97c1e882&oe=603CECE5)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/145214182_4057592210925645_7247845064393403360_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_eui2=AeHKyghdi18bLhfKJ0r2Sil8vyf56CUcm9u_J_noJRyb22lUJhmgqAQl5rtfi6viTsk&_nc_ohc=ytaPEqKDVIQAX9SnS8b&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=3edd1d8f4b1cb36c213717565a5dc787&oe=603ECB28)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/145633898_4057592290925637_8187601751616076195_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_eui2=AeFvKr2jQeQilF7jaYevuRLNyocnm51ZRxnKhyebnVlHGWE3ATF5Bn8AJFiOQc3K6i0&_nc_ohc=6XBTM6nWVwEAX-jGJ1O&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=cc18e41664d2d675a116d9fdd185ba7d&oe=603BD97F)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://scontent.fath3-3.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/144900515_4057592397592293_2547345038283444301_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_eui2=AeHij5I-tblEa_ZQVi4tvHLqtiyA86ZNTuK2LIDzpk1O4luMXcIc-_pcWsuLIlxtAr4&_nc_ohc=-H4vjlT4sPAAX85ltns&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&oh=ffdbd88b2b79780a0756a588ff537c0b&oe=603F2A33)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144669816_4057593430925523_2818036373768976485_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144726047_4057592814258918_953262623854519029_n-218x300.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144728038_4057593144258885_748136708762567387_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144729742_4057595164258683_1373101686759552305_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144757895_4057593860925480_3138071557541248016_n-225x300.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144853909_4057594617592071_6739163708796770679_n-225x300.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144872441_4057592704258929_2503348130130735847_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144872501_4057594530925413_822314393672286187_n-225x300.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144880483_4057595004258699_7785945831840951566_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/144931677_4057592997592233_5674388014929765046_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145079010_4057593524258847_4586919194618348380_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145090260_4057594237592109_3867249671594121230_n-225x300.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145090302_4057592480925618_2350603679481435911_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145092147_4057592114258988_4415240797335245485_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145125417_4057592580925608_1999055208627335619_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145129219_4057594320925434_6478951990781508582_n-225x300.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145214182_4057592210925645_7247845064393403360_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145264102_4057593677592165_7510623677163118937_n-225x300.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145264168_4057593584258841_6615419030083818373_n-225x300.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145352112_4057594400925426_3492428092953251828_n-225x300.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145391506_4057593274258872_3162206332847229995_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145676227_4057594860925380_7972315135874724430_n-300x225.jpg)
![<ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ > ΣΤΗΝ ΑΡΤΟΤΙΝΑ](https://kerasia-fokidas.gr/wp-content/uploads/2021/02/145695116_4057594744258725_6378266115328182170_n-225x300.jpg)
+23
0
Απήχηση
2
Αλληλεπιδράσεις
Προώθηση δημοσίευσης
1
1 κοινοποίηση
Μου αρέσει!
Σχόλιο
Κοινοποίηση